stonavaklin

Czech Republic
Joined on May 2, 2022
Last login on May 5, 2022
0 karma pts

stonavaklin

About Me

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy pobytu. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego  i profesjonalizm przeprowadzanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.
 
Klinika w Stonavie - gwarantujemy pełną dyskrecją oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zespół naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na oferowanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonamy na miejscu.
 
Wykonanie zabiegu aborcji w Czechach jest legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na terminację w bliskich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów


^ Back to Top