hannadesign

Female
Armed Forces Africa, Poland
Joined on Jun 7, 2024
Last login on Jun 21, 2024
1 karma pts

hannadesign

Artist

I am an artist willing to provide these services:

  • Graphics

Please request service on my site or my wall.

My Portfolio Site

https://projektowanie.art/kontakt/ https://projektowanie.art/kontakt/ [ensure link is safe before clicking]

About Me

Jako architekt wnętrz, specjalizuję się w kompleksowych projektach aranżacji wnętrz, które obejmują zarówno nowoczesne mieszkania, jak i klasyczne domy. Moje projekty wnętrz są zawsze starannie przemyślane, z dbałością o każdy detal. Od wyboru kolorów i materiałów, po rozmieszczenie mebli i oświetlenia – każdy element jest zaplanowany tak, aby stworzyć harmonijną i spójną całość.
 
Praca w firmie **Projektowanie.art** daje mi możliwość realizacji najbardziej wymagających projektów, zarówno w zakresie remontów, jak i wykończeń wnętrz. Wykorzystuję najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania, aby każda przestrzeń była wyjątkowa i funkcjonalna. Przykładam dużą wagę do jakości używanych materiałów i współpracuję z najlepszymi dostawcami, aby zapewnić trwałość i estetykę moich realizacji.
 
Moje podejście do projektowania wnętrz opiera się na bliskiej współpracy z klientem. Słucham ich potrzeb i oczekiwań, aby móc stworzyć przestrzeń, która będzie dla nich idealna. Niezależnie od tego, czy projektuję wnętrze mieszkania w centrum Warszawy, czy dom na przedmieściach, zawsze dążę do tego, aby efekt końcowy był zgodny z wizją klienta i spełniał najwyższe standardy jakości.
 
Poza pracą zawodową, pasjonuję się fotografowaniem. Fotografia pozwala mi dostrzegać piękno w codziennych detalach i inspirować się otaczającym światem. Wierzę, że ta pasja przekłada się na moje projekty wnętrz, dodając im głębi i unikalnego charakteru.
 
Jeśli marzysz o wnętrzu, które będzie odzwierciedlało Twoją osobowość i styl życia, serdecznie zapraszam do współpracy. Razem stworzymy przestrzeń, która zachwyci swoją funkcjonalnością i estetyką.


^ Back to Top